Ogłoszenia 18.09.2022 - XXV Niedziela Zwykła


1. Zarząd KSM zaprasza dzisiaj do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, gdzie od godz. 16.00 rozpocznie się koncert laureatów Festiwalu "Hosanna", zaś o godz. 19.00 na festiwalowej scenie wystąpi "Arka Noego".
2. Dzisiaj o godz. 18.00 Msza św. inaugurująca przygotowanie kandydatów do bierzmowania. Na tę Mszę młodzież przynosi wypełnione deklaracje.
3. Pragniemy stworzyć przy naszej parafii wspólnotę młodzieżową. Jako jej zaczątek powstaje schola młodzieżowa. Osoby zainteresowane, szczególnie grające na instrumentach, serdecznie zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o 18.00 do kaplicy MB Kodeńskiej na krótkie spotkanie organizacyjne.
4. W poniedziałek, po Mszy św., wieczorowej, adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zaprasza Odnowa w Duchu Świętym naszej parafii.
5. W środę o 17.00 w kościele Nieszpory Polskiego Stowarzyszenia Muzyków Kościelnych.
6. W czwartek o 17.00 spotkanie Wspólnoty Krwi Chrystusa.
7. W sobotę, 24 września, po Mszy św. wieczorowej spotkanie członków i osoby zainteresowane męskim Bractwem formacyjnym: "Strażnicy Kościoła".  
8. W przyszłą niedzielę Duszpasterstwo Akademickie w Siedlcach zaprasza studentów i wykładowców do Kodnia na Kodeński Wieczernik Akademicki. Szczegóły na plakacie.
9. W niedzielę (25 września) o 14.00 przy pomniku JP II początek Pokutnego Marszu Różańcowego w zakończenie w Katedrze Mszą św. o 16.00.
10. 2 października (w niedzielę) br. odbędzie się już po raz XII Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina pod hasłem: "Ojciec strażnik rodziny". Jest w ramach dekanatu organizowany autokar. Koszt 35 zł. Zapisy do przyszłej niedzieli w zakrystii.
11. Świetlica Profilaktyczno – Wychowawcza Caritas Diecezji Siedleckiej działająca przy naszej Parafii serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach organizowanych dla Dzieci, uczniów szkoły podstawowej. Świetlica jest czynna dla Podopiecznych od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 18.00. Otacza opieką i wsparciem ze strony wychowawców i edukatora, zapewniających również pomoc w odrabianiu prac domowych. Z Dziećmi pracują także psycholog, socjoterapeuta i edukator języka angielskiego. Podczas pobytu w Świetlicy Podopieczni otrzymują jeden ciepły posiłek. Zainteresowanych zapisaniem Dziecka do Świetlicy zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 lub kontakt pod numerem telefonu 511 024 764. Na stoliku pod chórem dostępne są ulotki informujące o pracy Świetlicy.
12. Bieżącym numerze naszego diecezjalnego tygodnika „Echo Katolickie” możemy przeczytać:
- „Słuchać” to nie to samo co „usłyszeć”
- „Spotkałem świętego…” – rozm. z ks. dr Bogdanem Bartołdem, proboszczem parafii archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie

      Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review