Ogłoszenia 02.10.2022 - XXVII Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym wypada I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 10.15 nabożeństwo i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 11.45.
2. Dzisiaj również  po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00 będzie uroczyste błogosławieństwo i wręczenie tym dzieciom różańców.
3. Październik jest szczególnie związany z modlitwą różańcową. Moc tej modlitwy jest wielka. Zapraszamy na wspólne nabożeństwo różańcowe do kościoła - codziennie - na godz. 17.15. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w gronie rodzinnym.
4. Chór parafialny zaprasza chórzystów na próbę we wtorek po Mszy św. wieczornej. Trwa też nabór nowych członków naszego chóru.
5. W czwartek o godz. 16.45 w kościele Spotkanie Służby Liturgicznej tj. kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów.
6. W tym tygodni przypada I czwartek miesiąca, po Mszy św. o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
7. W I piątek miesiąca Msze św. o godz. 7.00; 16.00 i 18.00.
8. Duszpasterstwo Młodzieży naszej diecezji zaprasza młodych i nie tylko, w każdą środę miesiąca, do kaplicy przy ul. Brzeskiej 37, na wspólną Eucharystię sprawowaną o godz. 19.00. Po niej będzie adoracja Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie do godz. 21. W tym czasie do dyspozycji chętnych będzie ksiądz, gotowy wyspowiadać lub po prostu porozmawiać.
9. Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne "Arka" wraz z ks. Radosławem Piotrowski organizuje w lutym pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły w zakrystii.
10. W sobotę po Mszy św. wieczorowej spotkanie scholii młodzieżowej.
11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczność:
         - † Jacek Jaworek
         - † Lucjan Pluta
         - † Bożena Mazurek
         - † Niedziałek Janusz
   Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu i modlitwom wstawienniczym Kościoła :
                           Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review