Ogłoszenia 16.10.2022 - XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś z racji Dnia Papieskiego harcerze z ZHR-u i parafialna grupa Caritas zbierają ofiary do puszki na rzecz Fundacji "Dzieło Trzeciego Tysiąclecia" na stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży.
2. Dziś również na wszystkich Mszach liczenie wiernych na potrzeby ISKK, a po Mszy się o godz. 10.15 zapraszam na plebanię na spotkanie Radę Parafialną.
3. Od dzisiaj rozpoczynają się w Siedlcach Dni Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły na plakatach. W ramach tego wydarzenia we wtorek (18 października) odbędzie się Kongres Kultury Diecezji Siedleckiej. Rozpocznie się on Mszą św. w naszym kościele o godz. 9.00 w intencji ludzi kultury, pod przewodnictwem Bpa Siedleckiego Kazimierza Gurdy.
4. W poniedziałek (17 października), "Nazaret" - grupa Odnowy naszej parafii, zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona po wieczorowej Mszy św.
5. We wtorek o godz. 19.00 NoveKino Siedlce w ramach filmowych rekolekcji zaprasza na pokaz filmu "MEDJUGORJE".
6. W czwartek o godz. 16.45 w kościele spotkanie dla kandydatów na ministrantów oraz ministrantów młodszych.
7. W sobotę po Mszy św. wieczorowej spotkanie scholii młodzieżowej.
8. W przyszła niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się organizowana przez nasz parafialny oddział Caritas zbiórka ofiar do puszek na rzecz biednych i potrzebujących głównie z naszej parafii. Stałą i systematyczną pomoc w naszym oddziale otrzymuje około 150 osób. Bardzo serdecznie dziękuję im za ich poświęcenie i bezinteresowną pracę.
9. Przed nami miesiąc pamięci o zmarłych. Niech nasza modlitwa wypominkowa nie tylko pomaga zmarłym, ale też integruje żyjącą rodzinę przez pamięć o przodkach  i wychowuje do wzajemnej pamięci przed Bogiem. Kartki wypominkowe na bocznych ołtarzach i na stoliku przy wyjściu. Przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych będą one czytane w kościele oraz każdego dnia Oktawy będzie sprawowana Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
10. „Inicjatywa Tato.Net wspólnie z Ojcowskim Klubem w Siedlcach przygotowali wyjątkowe wydarzenie szkoleniowe dla mężczyzn pod nazwą „7 sekretów efektywnego ojcostwa”. Warsztaty odbędą się w Siedlcach, w budynku Katolickiej Szkoły podstawowej przy ul. Sokołowskiej w najbliższy weekend  (21-22 października) Zapisy w zakrystii.
11. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

   Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review