Ogłoszenia 06.11.2022 - XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy serdecznie alumnom z WSD w Siedlcach za wspólną modlitwę, wygłoszone Słowo Boże i życzymy wielu łask Bożych na drodze do kapłaństwa.

2. Do wtorku (8 listopada) można zyskać codziennie odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.

3. Przez cały listopad jest odmawiany różaniec za zmarłych połączony z wypominkami o godz. 17.15 według stałego porządku. Szczegółowy grafik ulic jest podany w gablocie.

4. We wtorek po Mszy próba chóru parafialnego.

5. W środę po Mszy św. wieczorowej spotkanie "Kręgu Biblijnego". Spotkanie będzie poświęcone egzegezie modlitwy Ojcze nasz.

6. Chcemy reaktywować w parafii młodzieżową wspólnotę Oazową. Wszystkie osoby młode, ze szkół ponadpodstawowych, zainteresowane poznaniem i pogłębieniem wiary oraz znalezieniem dla siebie "małej wspólnoty" w Kościele zapraszamy w czwartek o godz. 17.00 do kaplicy MB Kodeńskiej.

7. W piątek - 11 Listopada, Święto Niepodległości. Centralne obchody w par. św. Józefa. Eucharystia o 10.00 po niej przemarsz pod pomnik Niepodległości na Nowych Siedlcach. W naszym kościele Msza za Ojczyznę będzie odprawiona o godz. 18.00. Na ten dzień Biskup Siedlecki udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

8. W sobotę o 19.00  spotkanie scholii młodzieżowej.

9. W przyszłą niedzielę (13.11), na Mszy św. o godz. 13.00 poświęcenie i wręczenie książeczek do modlitwy dla dzieci, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii św.

10. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

   Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review