Ogłoszenia 13.11.2022 - XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pomagamy po raz kolejny Ukrainie. Przed kościołem jest możliwość złożenia dobrowolnej ofiary do puszki na ten cel.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 13.00 pobłogosławienie i wręczenie książeczek do modlitwy dla dzieci, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii św.

3. Przez cały listopad jest odmawiany różaniec za zmarłych połączony z wypominkami o godz. 17.15 według stałego porządku. Szczegółowy grafik ulic jest podany w gablocie.

4. We wtorek po Mszy próba chóru parafialnego.

5. Również w najbliższy wtorek kolejna odsłona rekolekcji filmowych. Widzowie tym razem, będą mogli obejrzeć film pt. Prorok. Opowiada on historię Prymasa Tysiąclecia bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - duchowego przywódcy naszego narodu. Seans filmowy 15 listopada godz.19.00 Novekino Siedlce.

6. W środę (16 listopada) wypada 2 r. śmierci ks. Prałata Mieczysława Łuszczyńskiego. Msza św. o jego zbawienie będzie odprawiona o godz. 18.00.

7. Powstaje w naszej parafii młodzieżowa wspólnota Oazowa. Wszystkie osoby młode, ze szkół ponadpodstawowych, pragnące pogłębić swoją relację z Bogiem
i doświadczyć wspólnoty z rówieśnikami, jako żywy Kościół, zapraszamy w czwartek o 17.00 do kaplicy MB Kodeńskiej.

8. W sobotę o 19.00 spotkanie Scholii młodzieżowej.

9. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Tego dnia w parafii Ducha Św. o godz. 16.00 Msza za zmarłych Pracowników Służby Zdrowia.

10. Od I niedzieli Adwentu, przez 3 kolejne tygodnie, po Mszy św. o godz. 10.15 będą w naszej parafii głoszone katechezy dla Rodziców i Chrzestnych obowiązujące w naszej Diecezji przy chrzcie dzieci.

11. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczność:
      - † Eugenia Pastor
  Polećmy tą zmarłą Bożemu miłosierdziu i modlitwom wstawienniczym Kościoła: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

    Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review