Ogłoszenia 20.11.2022 - XXXIV Niedziela Zwykła - Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Zacznę od podziękowań. W zeszłą niedzielę w Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na rzecz pomocy potrzebującym na Ukrainie zostało zebrane do puszek 2920 zł.
2. Dziękuję serdecznie Panu Andrzejowi Janusiewiczowi, naszemu kościelnemu, za naprawienie i uruchomienie przepięknych starych kandelabrów w prezbiterium. Będą nam one uświetniać największe uroczystości.
3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Z tej okazji już dziś chciałbym podziękować i złożyć najserdeczniejsze życzenia Panu Piotrowi Woźniakowi, naszemu organiście, Chórowi Parafialnemu, jak też scholii. Niech Pan Bóg za Wasze poświęcenie obdarza Was swym błogosławieństwem. We wtorek o 18.00 Msza św. w intencji Chóru Parafialnego.
4. W środę bezpośrednio po Mszy św. wieczorowej spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. W czwartek o 17.00 spotkanie młodzieżowej grupy Oazowej.
6. W sobotę o 19.00 spotkanie scholii.
7. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent. Czas radosnego oczekiwania na Narodzenie Chrystusa. Tego dnia zostaną pobłogosławione opłatki wigilijne. Można je będzie nabywać przez cały Adwent. Jest to również wsparcie dla SS. Sakramentek. W naszym kościele Msze św. roratnie, w dni powszednie, będą sprawowane codziennie o godz. 6.30. Poprzedzone będą śpiewaniem Godzinek do NMP.
8. Przypominam, że za tydzień na Mszę św. o 13.00, dzieci mają przygotować na konkurs swoje wieńce adwentowe.
9. Od I niedzieli Adwentu, przez 3 kolejne tygodnie, po Mszy św. o godz. 10.15 będą w naszej parafii głoszone katechezy dla Rodziców i Chrzestnych obowiązujące w naszej Diecezji przy chrzcie dzieci.
10. W przyszłą niedzielę Pokutny Marsz Różańcowy. Początek o godz. 14.00 przy pomniku Jana Pawła II.
11. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.
12. Komunikat KEP.
13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczność:
     -† Andrzej Kowalski
    - † Mieczysław Szkop
    - † Wojciech Krzymowski
  Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu i modlitwom wstawienniczym Kościoła: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

     Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review