Ogłoszenia 12.03.2023 - III Niedziela Wielkiego Postu

1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ostatnią niedzielę do puszek do puszki na dzieła misyjne Kościoła "Ad gentes". Zostało zebrane 2 860 zł. Bóg zapłać.

2. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na ogrzewanie Kościoła.

3. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 17.15 Droga Krzyżowa. W niedziele o godz. 17.15 Gorzkie Żale wraz z głoszonymi specjalnie kazaniami pasyjnymi.

4. W piątek całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17.15 Droga Krzyżowa, a po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Panów, najlepiej byłych ministrantów czy lektorów, którzy mogliby posługiwać okazjonalnie, na najważniejszych uroczystościach kościelnych jako asysta liturgiczna.

5. W najbliższą sobotę, 18 marca, w kaplicy MB Kodeńskiej, odbędzie się zdejmowanie miar na stroje pierwszokomunijne. Rodzice z dziewczynkami przychodzą na godz. 10.00, a z chłopcami na godz. 11.00.

6. Zespół Caritas rozprowadza Baranki Paschalne oraz ręcznie robione świece - Paschaliki - na stół wielkanocny. W ten sposób pomagamy Kościołowi w działalności dobroczynnej i spełniamy powinność wielkopolskiej jałmużny.

7. Informacja Duszpasterstwa Służby Zdrowia.

8. Fundacja Nieprzeciętni serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu „Przekroczyć siebie". Odbędzie się 15 marca (środa) o godz. 19.00 w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach pt: "Po co człowiekowi Kościół i co ma dziś On do zaoferowania".

9. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

10. W ostatnim tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli:
      † Janusz Horabik
      † Ireneusz Olędzki

  Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review