Ogłoszenia 19.03.2023 - IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Jutro, przeniesiona z dnia dzisiejszego, Uroczystość św. Józefa. Msze św. o 7.00 i 18.00.  

2. Trwają prace remontowe w salkach.  W przyszłym  tygodniu będą już wylewki wyrównujące podłogi, dlatego też proszę o pomoc kilku mężczyzn na wtorek na godz. 18.00, by wynieść z sal niepotrzebne meble i przygotować je pod remont.

3. W środę po Mszy św. wieczornej w kaplicy kodeńskiej spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W piątek rozpoczną się nasze parafialne rekolekcje. Poprowadzi je  ks. Michał Chromiński, misjonarz z naszej diecezji pracujący od lat  w Boliwii. Msze św. w piątek i sobotę o godz. 6.30; 9.00; 16.00 i 18.00.  W niedzielę bez zmian, Spowiedź w piątek i sobotę.

5. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie ministrantów oraz nowej grupy kandydatów na ministrantów.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się  marsz różańcowy intencji Ojczyzny i obrony dobrego imienia Jana Pawła II. Początek o godz. 14.00 przy pomniku JP II, a zakończenie w katedrze. Zachęcamy by zabrać z sobą flagi papieskie.

7. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 17.15 Droga Krzyżowa. W niedziele o godz. 17.15 Gorzkie Żale wraz z głoszonymi specjalnie kazaniami pasyjnymi.

8. Zespół Caritas rozprowadza Baranki Paschalne oraz ręcznie robione świece - Paschaliki - na stół wielkanocny. W ten sposób pomagamy Kościołowi w działalności dobroczynnej i spełniamy powinność wielkopolskiej jałmużny.

9. Zaproszenie na Ekstremalną Drogę Krzyżową.

10. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

   Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review