Ogłoszenia 10.04.2023 - Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i uroczystego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękuję Księżom, Siostrom zakonnym, Paniom Katechetkom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Panu Kościelnemu i Panu Organiście za dostojne i piękne przygotowanie liturgii  w tych dniach oraz dekoracji w kościele. Dziękuję Chórowi wraz z dyrygentką Panią Katarzyną Grodzicką za oprawę muzyczną. Grupom parafialnym, KŻR i harcerzom za adorację przy Grobie Pańskim. Dziękuję Krzysztofowi i Piotrowi Łubowskim za specjalistyczne prace wewnątrz Kościoła. Bóg zapłać.
2. Trwa Nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. Jest ona odmawiana wspólnotowo codziennie przed wieczorną Mszą św. o godz. 18.00.
3. Jutro (we wtorek - 11.04) o godz. 18.00 Msza św. w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.
4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zaczynamy wykłady dotyczące Ewangelii według św. Jana
5. W czwartek (13.04) o godz. 10.00 Msza św. w intencji Ofiar Zbrodni Katyńskiej i wszystkich pomordowanych przez NKWD. Msza pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy.
6. W piątek ze względu na Oktawę Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7. W sobotę o 19.00 próba scholii. Zapraszamy nowe osoby.
8. Przyszła Niedziela to Uroczystość Bożego Miłosierdzia. O godzinie 15.00 - Nabożeństwo "Godzina Miłosierdzia". Taca tego dnia przeznaczona jest na Diecezjalną "Caritas".
9. Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Siedleckiej "Umiłowana" zaprasza na dzień skupienia dla kobiet 15 kwietnia  Nowym Opolu. Szczegóły na plakacie.
10. Ojcowskie Kluby działające diecezji siedleckiej zapraszają mężczyzn na Ojcowski Poligon Duchowy w parafii św. Józefa  Siedlcach. Szczegóły na plakacie.
11. 21 kwietnia 2023 roku i 19 maja 2023 odbędą się dni otwarte w I KLO.
Uczniowie kończący szkołę podstawową będą mogli poznać ofertę edukacyjną i bazę szkoły oraz zasady rekrutacji na rok szkolny 2023/2024.
12. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

   Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego czasu Oktawy wielkanocnej.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review