Ogłoszenia 16.04.2023 - II Niedziela Wielkanocy

1. Niedziela Miłosierdzia to także święto Caritas. Szczególnie dziękujemy tym naszym parafianom, którym bliska jest idea dobroczynności, wspierają liczne projekty Caritas ofiarami, jak też posługują zarówno w punkcie zaopatrzenia dla potrzebujących, jak też w Świetlicy profilaktyczno-wychowawczej dla dzieci przy naszej parafii. Wielkie "Bóg zapłać"
2. Dzisiaj o godzinie 15.00 - Nabożeństwo "Godzina Miłosierdzia".
3. W związku ze zbliżającym się naszym odpustem ku czci św. Stanisława, organizujemy parafialną dwudniową pielgrzymkę autokarową do Krakowa (grobu św. Stanisława w Krakowie), Łagiewnik, Tyńca  oraz Sanktuarium Pasyjno- Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbędzie się ona w dniach 20 – 21 maja br. Koszt: 640 zł. Zapisy u ks. Sebastiana do
7 maja. Szczegóły w zakrystii.
4.Fundacja Nieprzeciętni i Wydział Duszpasterski Kurii Siedleckiej serdecznie zapraszają mieszkańców Siedlec oraz okolic na kolejne spotkanie w ramach projektu „Przekroczyć siebie”. Odbędzie się 19 kwietnia (środa) o godz. 19.00 w auli I katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach na ulicy Świrskiego 54. Prelegentem będzie dominikanin ojciec Tomasz Zamorski znany kaznodzieja i rekolekcjonista, który poruszy temat m.in. tego co Kościół może wiedzieć o życiu i czy ma moralne prawo, by na nie wpływać?
5. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, natomiast bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 18.00 – spotkanie ministrantów.
6. W piątek 21 kwietnia i 19 maja 2023 odbędą się dni otwarte w I KLO. Uczniowie kończący szkołę podstawową będą mogli poznać ofertę edukacyjną i bazę szkoły oraz zasady rekrutacji na rok szkolny 2023/2024.
7. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.
8. W ostatnim tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli:
   † Joanna Wróblewska
   Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu i modlitwom wstawienniczym Kościoła:              
      Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

   Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review