Ogłoszenia 30.04.2023 - IV Niedziela Wielkanocy

1. Od jutra rozpoczynamy miesiąc maj, który jest w  Kościele miesiącem szczególnie poświęconym czci Matki Bożej. W naszym kościele nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Zachęcam do codziennego odmawiania czy też śpiewania Litanii Loretańskiej zarówno  domach, jak też tradycyjnie przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach.

2. W środę, 3 maja, obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00; 9.00; 10.15 i 18.00.

3. W I czwartek miesiąca, po Mszy św. o 18.00, adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.

4. W I piątek miesiąca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Msze św. o godz. 7.00; 16.00 i 18.00. Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele spotkanie dla wszystkich grup kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

5. W I sobotę miesiąca o godz. o 8.30 różaniec, potem Msza św. z konferencją formacyjną dla Kół Żywego Różańca, oraz nabożeństwo z błogosławieństwem chorych.

6. W przyszłą sobotę - Męski Różaniec. Rozpoczęcie Mszą św. w katedrze o godz. 7.00, a później przejście z modlitwą różańcową do  kaplicy Ogińskich.

7. Jest jeszcze możliwość zapisania się na parafialną, dwudniową pielgrzymkę autokarową do Krakowa oraz Sanktuarium Pasyjno- Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbędzie się ona w dniach 20 – 21 maja br.. Zapisy u ks. Sebastiana do 7 maja. Szczegóły w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę, 7 maja, spotkanie dla rodziców dzieci przed I spowiedzią i Komunią. Obecność wszystkich rodziców obowiązkowa.

9. Zaproszenie Biskupa Siedleckiego na XII Diecezjalną Pielgrzymkę Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie. Odbędzie się w niedzielę, 7 maja br. pod hasłem: „Chcę Cię kochać lepiej".

10. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczność:
   - † Wiesław Kalicki
   - † Anna Kiryluk – Grzegorczuk
   - † Regina Męczyńska

Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu i modlitwom wstawienniczym Kościoła: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

   Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review