Ogłoszenia 07.05.2023 - V Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 13.00, spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. Obecność wszystkich rodziców obowiązkowa.

2. Jutro przypada Uroczystość św. Stanisława B.M. i odpust w naszej Parafii.  Św. Stanisław jest patronem również całego naszego  miasta. Msze św. godz. o 7.00 i 18.00. Główna uroczysta Eucharystia odpustowa, w intencji Parafii i Miasta o godz. 18.00. Mszy św. będzie przewodniczył ks. kan. Adam Patejuk, wcześniejszy  proboszcz naszej Parafii.  Na zakończenie nabożeństwo majowe i procesja. Zapraszam asystę dorosłych i ministrantów na próbę o 17.20. Zapraszam do procesji wszystkie sztandary i feretrony oraz szczególnie małe dzieci do sypania kwiatów.

3. Bardzo serdecznie dziękuję, na ręce siostry Jadwigi, wszystkim osobom, które przygotowały teren oraz zrobiły kapliczkę Matki Bożej przed Domem Katechetycznym od strony ul. Wiatracznej.

4. Przez cały miesiąc maj w naszym kościele nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

5. Młodzież naszej parafii przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowanie. W tym tygodniu spotkania dla wszystkich kandydatów w kościele we wtorek i piątek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. Obecność wszystkich kandydatów obowiązkowa!!!

6.  W środę, po Mszy św. wieczornej, spotkanie Kręgu Biblijnego.

7. W piątek,  całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

8. W sobotę pierwsze tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Początek o godz. 17.00, później procesja różańcowa, a następnie Litania Loretańska i Msza św.
Również w sobotę I dzień nowenny do Ducha Św. dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, będzie ona odmawiana podczas nabożeństwa majowego.

9. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Nocne Czuwanie Młodych do kaplicy duszpasterstwa przy ul. Brzeskiej 37, w piątek 12 maja. Początek spotkania o godz. 20.00. Temat spotkania to: Maryja mądra i odważna nastolatka. Zaś w czwartek o godz. 19.00 w auli I katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach kolejne spotkanie z cyklu "Przekroczyć siebie".

10. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczność:
     - † Krystyna Skup
     - † Roman Kozłowski

Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu i modlitwom wstawienniczym Kościoła: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

    Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review