Ogłoszenia 21.05.2023 - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - VII Niedziela Wielkanocy

1. Jutro (22 maja) młodzież z naszej parafii, na Mszy św. o godz. 18.00, przyjmie z rąk Bp Kazimierza Gurdy - sakrament bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą. Zapraszam ministrantów, lektorów oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza dorosłych na próbę o godz. 17.00. Nabożeństwo majowe tego dnia normalnie o 17.30.

2. Spotkanie dzieci klas III przed I Komunią św. odbędą się 23 (wtorek) i 26 (piątek) maja po Mszy św. o 18.00. We wtorek (23 maja) o 18.45 odbiór strojów do I Komunii.

3. Rocznica I Komunii św. dzieci klas czwartych odbędzie się w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w przyszłą niedzielę 28 maja na Mszy św. o godz. 10.15. Spotkanie dzieci i rodziców w środę, 24 maja, po Mszy św. o 18.00. Proszę by Rodzice zatroszczyli się o to, by dzieci, jeśli jest taka konieczność, przygotowały się i przystąpiły w ciągu tego tygodnia do spowiedzi przed rocznicą.

4. W środę po Mszy św. wieczornej, w Kaplicy Kodeńskiej, spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. W najbliższą sobotę, 27 maja, zapraszam wszystkich parafian, a szczególnie wszystkie Ruchy, Stowarzyszenia, Organizacje i Grupy parafialne na Wigilijne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Chciałbym by to była nasza parafialna Pięćdziesiątnica, "Dzień Wspólnoty", znak jedności Kościoła parafialnego. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Potem spotkanie modlitewne animowane przez diakonię muzyczną.

6. W przeszłą niedzielę będzie przed kościołem zbiórka do puszek na pilną operację nogi, rehabilitację oraz pobyt w USA dla Marysi Tchórzewskiej z Siedlec. Marysia urodziła się z zdeformowaną nogą, bez kości strzałkowej, ma brak śródstopia i 3 paluszków. Potrzebuje natychmiastowej operacji, która z dużą szansą pozwoli jej normalnie funkcjonować.

7. Bóg zapłać za bezimienną ofiarę na rzecz parafii - 1 000 zł. oraz za systematyczne ofiary wpłacane przez kilka osób na wsparcie naszej wspólnoty.

9. Zachęcamy do nabycia Echa Katolickiego.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczność:
      - † Jerzy Zdzisław Jaskuła (56 lat)

Polećmy tego zmarłego Bożemu miłosierdziu i modlitwom wstawienniczym Kościoła: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

    Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

Copyright 2011 Parafia św. Stanisława w Siedlcach
Joomla theme by artisteer review